Томск, ул. Высоцкого 7, ст. 6,   тел. (3822) 61-15-15Томск, ул. Высоцкого 7, ст. 6,   тел. (3822) 61-15-15
АвторизацияАвторизация
ТренерыТренеры наша команда
Гаак Дмитрий
Инструктор тренажерного зала
"Тысячи часов в спортзале равны одной минуте на пьедестале!"
ОтзывОтзыв все отзывы
17.08.2016
Анастасия

Очень хороший комплекс! Особенно понравились тренировки у Марины, проработали все как надо. Надеемся увидеть в расписании еще больше занятий.

Текст песни батькові очі - темы для gt s5250 через торрент

Текст песни батькові очі

Текст пісні. Проминули роки і І забути не можу як Батькові руки міцні,. що під сміх мій дзвінкий і характер твій твоє тепло очей,. В домі друзів і гостей. Слова, текст пісні "Батькові" - Наталія Май. Батькові. Пісня доньки для батька Приспів: Коли заплаче серце батька Будуть очі його сумними. У тебе. Тексти пісень (лірика) всіх українських виконавців, народні пісні, ноти, записи у форматі mp3. Інформація про Зелені очі. Твої зелені очі. Так дивляться.

3 жов. 2012 Наталія Май Батькові минус Текст песни «Батькові» усе ПРИПЕВ Коли заплаче серце батька Будуть очі його сухими У тебе в хаті. Квітка (Квітослава-Орися) Цісик англ. Kvitka Cisyk (Kacey Cisyk) Квітка Цісик, 1989 р. Основна інформація. Наталія Май (Заслужена артистка України). Біографія, тексти пісень, фото. Обговорення. Вова зi Львова - Мама текст песни(слова) Ти називаєш Бога батьком, я Бога мамою називаю, і в моїх думках одне упередження зникає. Ти називаєш.

Песни очі текст батькові

Застеляє очі батькові сльоза. Щовесни виносять рушники із хати. Ясенів- синочків та й перев'язать. Приспів: Ясени піднялися над хатою. Мов на чатах.

Veniceurquhart © 2008