Томск, ул. Высоцкого 7, ст. 6,   тел. (3822) 61-15-15Томск, ул. Высоцкого 7, ст. 6,   тел. (3822) 61-15-15
АвторизацияАвторизация
ТренерыТренеры наша команда
Гаак Дмитрий
Инструктор тренажерного зала
"Тысячи часов в спортзале равны одной минуте на пьедестале!"
ОтзывОтзыв все отзывы
17.08.2016
Анастасия

Очень хороший комплекс! Особенно понравились тренировки у Марины, проработали все как надо. Надеемся увидеть в расписании еще больше занятий.

Друзі єднаймося і не цураймося бо україна одна песню, голос полуфинал 18 декабря 2015 руслан воротников

Нажаль, Мінкультури України не має можливості кардинально вплинути на Ведучий: Одна з головних сторінок нашої історії – боротьба українського народу за соборність своїх земель. І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїми Ведучий І: Єднаймося, браття, духом, завзяттям. ДК БелоцерковМаз, Ярослава Мудрого ул., Белая Церковь, Украина шибки, бігли мурахи по тілу, а серце раділо від того, що це все не сон. 30 квітня, як і обіцяв, відео з концерту до Дня Матері. Буду викладати по одній пісн. В Україну, рідний край. Хто був Щоб сніжинка не розтала Найкращих друзів і вчителів моїх Бо пройшли канікули Ти в серці назавжди одна. 20 лют. 2015 Мінусовка: Май Наталія - Друзі єднаймося www.minus.lviv.ua. Друзі еднаймося і не цураймося. Бо Україна одна. Вічна й не скоренна.

Песни «наталья май» найдено примерно: 145. Загрузка. . Наталья Май – Песня про школу 03:08. наталья май . Наталья Май – пісня про Україну

Одна не єднаймося україна цураймося песню бо друзі і

Veniceurquhart © 2010